Dekorace, klíč k dokonalému interiéru

Dekorace, klíč k dokonalému interiéru

Máte pocit, že už se Vám Váš byt poněkud okoukal a toužíte po nějaké změně? Pokud si to Váš měsíční rozpočet nemůže úplně dovolit, tak nemusíte hned věšet hlavu, neboť existuje několik malých tipů, které Vám pomůžu za opravdu málo peněz proměnit Váš byt či dům v naprosto nový. Jak tedy na to? Vše to vězí ve správné dekoraci. Je to něco, na co se často zapomíná a někomu to může pak připadat přeplácané, ale věřte tomu, že i jen malá drobnůstka v každém pokoji zapůsobí takovým efektem, že Vy pak budete mít pocit, že bydlíte na zcela novém místě. Vše ale vybírejte s vkusem a řiďte se rčením, že méně je někdy více… Pokud máte opravdu pocit, že Váš byt už nic nezachrání, tak se vyplatí raději počkat a snažit se co nejdříve našetřit na rozsáhlejší renovaci.
stůl květinářky
Pokud si myslíte, že Váš byt je vydekorován tak akorát, ale i tak se Vám už prostě nějak nelíbí, tak zkuste změnit postavené nábytku. Kolikrát stačí jen přesunout křeslo z jednoho rohu do toho druhého a interiér má rázem nový nádech. Takže neztrácejte hlavu, ale naopak dejte prostor Vaší fantazii, ať ukáže, co v ní je!
Inspirujte se! Pořiďte si několik katalogů od výrobců nábytku a snažte se inspirovat v dekorování a uspořádání nábytku, protože ten zakopaný pes může být zrovna někde mezi těmito body. Snažte se držet jednoho stylu a nepřeplácávejte svůj byt zbytečnými kravinami. Také se držte pravidla, že je dobré mít pokoj laděný do maximálně tří k sobě se hodících barev. Snažte se také barvy dobře kombinovat s detaily.
skořicové hvězdičky
To znamená, že třeba držadla od komody budou ladit s barvou závěsů a podobně. Hrajte si a vytvořte si tak domov svých snů, kam se budete vždy s radostí vracet po dlouhých dnech v práci. Pamatujte, že domov má být místo odpočinku, takže se ho snažte vždy udělat co možná nejútulnějším prostředím, a to nejen pro Vás, ale i Vaše děti a přátelé, kteří k Vám chodí na návštěvy.