Česká republika má i svou whisky

Slad a voda = vynikající výrobek
Whisky je známá především ze zahraniční tvorby, ale kupodivu i v České republice najdete whisky, která se vyrábí právě tady. Suroviny pochází pouze z lokálních zdrojů, a whisky zraje v těch nejlepších sudech. Díky tomu má krásnou výraznou barvu a plnou chuť. Kdy vznikla hammer head whisky https://www.lihovarek.cz/znacka/hammer-head-whisky/
? Před rokem 1989 se výrobce pokoušel první českou whisky vyrobit, ale vzhledem k událostem v 89. roce na ně zapomněl. Jaké bylo překvapení, když se sudy po letech otevřely, asi nemusíme říkat.

lahev whisky

Pramenitá voda plná minerálů a kvalitní slad jsou základem této vynikající whisky. Zpracovaný alkohol zraje v sudech, které jsou vyrobeny z dubu. Pro ještě lepší vůni a chuť byly duby vypáleny, takže vás při prvním přičichnutí a při prvním doušku ohromí její plná chuť, kterou si nespletete ani se světovými výrobci. Dejte jí šanci, a dopřejte si lahev vynikající české whisky, která překvapení nejen laiky, ale i znalce těchto destilátů.

sklenice whisky

Proč si ji vybrat?
Kolik lidí znáte, kteří ví, že se whisky vyrábí i u nás? A kolik lidí vám může s jistotou říct, že už ji ochutnali? Nejspíš budete muset hodně zapátrat v paměti. Většina lidí vůbec netuší, že se u nás whisky vyrábí. Můžete ji sehnat právě u nás. Míváme klasické lahve, ale i limitované edice, na které jsme právem hrdí, protože je jinde neseženete. Alkohol prodávaný u nás je právem ozdobou nejednoho baru, protože mají nejen krásné lahve, ale především prvotřídní obsah. Lahev této whisky může být i skvělým dárkem pro někoho, kdo má whisky rád. A i když je vyrobená v naší malé zemičce, svou kvalitou nijak nezaostává za zahraničními producenty. Posaďte se, a nalijte si skleničku výrazné aromatické whisky s temně zlatou barvou.
U nás najdete i mnoho dalších exkluzivních alkoholických nápojů, které jsou k dostání jen u nás – ochutnejte je.