Vysněné soukromé bydlení

Někteří lidé mají nereálné představy, jiné jsou realističtější, ale mnohdy nevíme, co proto máme udělat, nebo jak si naše sny splnit. Toužíte po vlastním bydlení? Nejraději byste volili malý soukromý domeček? Domníváte se, že je to nemožné? Nemusí tomu tak být.

Ano, je to opravdu hodně starostí, když si chcete postavit dům nebo nechat postavit, ale může to být i jednoduché a poměrně levné. Jak toho docílit? Vyzkoušet můžete mobilní domy.

Chcete levný a hezký domeček? Díváte se už po hotových objektech nebo si chcete nechat zbudovat nový projekt? Možná se Vám zalíbí projekt Lavaro House 2 lavarohouse.cz

pár na sedačc

Vlastnosti tohoto obydlí

Rozměry tohoto obydlí jsou 12 m x 4 metry. Ubytování v tomto objektu je celoroční, čili je dům vhodný na používání po celý rok. Cena je velice nízká, takže si podobnou stavbu může dovolit každý. Je zde samozřejmě možnost půjčky a splácení. Na financování se vždy dá domluvit.

Luxusní malé bydlení za nízkou cenu

Nemusíte se obávat ani vysokých měsíčních nákladů. Ty jsou poměrně nízké. Tento objekt je známý svou úsporností. Přitom je velice luxusní a vypadá skvěle. Na první pohled uvidíte dřevo. Hodí se do jakékoliv krajiny, k lesu, na louku i do městské okrajové zástavby. Fasáda je ze dřeva borovice, příjemná na pohled a výjimečná svou strukturou.

žena v křesl

Domeček je plně vybavený. Jediné, co zde chybí, jsou pohovky. Jinak zde najdete vše, co k životu budete potřebovat. Dokonce má luxusní venkovní rolety. Ty jsou opravdu výjimečné, a jakmile je zatáhnete, budete mít uvnitř místnosti naprostou tmu. Nechybí ani přímotopy, aby nám v zimních měsících nebyla zima. Kuchyně je velice moderní a plně vybavená. Najdete zde veškeré spotřebiče, které se běžně v každé domácnosti potřebují jako je sklokeramická deska, velká lednička, a nechybí ani myčka. V koupelně je bojler, sprchový kout a pračka. Samozřejmostí je také wc. Vnitřní obležení je dřevěné a působí útulným a přírodním dojmem. Osvětlení je tvořeno z LED diod. Stálé a příjemné světlo s dlouhou životností.