Zlatá čísla mobilního telefonu složená ze čtyřek nebo z pětek

Také uvažujete o nějakém zajímavém telefonním „numeru“, abyste byli nepřehlédnutelní a aby si vás každý dobře zapamatoval? Pak zvažte, zda se pro vás hodí některé číslice, například čtyřky a pětky. Každé z nich totiž vyzařuje a přitahuje určitý typ vibrací (energií) a podporuje jiný způsob nazírání na svět.

číslo domu 47

Co o vás vypovídají čtyřky

Čtyřka se váže k projevům na fyzické rovině a je ideálním prostředkem ke splnění svého snu pro kutily, sběratele, manuálně pracující řemeslníky, zemědělce, pěstitele, chovatele zvířat, ale i bytové či průmyslové designéry. Ideální volba telefonního čísla se třemi nebo šesti zlatými čísly – čtyřkami pro autoservisy, autosalóny, elektrikáře, stěhovací firmy, zámečníky, truhláře, farmáře, lesníky, zkrátka pro všechny profese, které mají blízko k zemskému povrchu.

A pokud si chcete obstarat vhodný kryt na mobil, ohlédněte se po barvě červené, nebo tvořivé kombinaci hráškově zelené se žlutou, případně modré se žlutou.

pětka na asfaltu

A co pětky

Každý, kdo si oblíbil číslici pět, miluje dobrodružství a svobodné rozhodování. Rád si dělá vše po svém a musí se o většině podnětů přesvědčit na vlastní kůži. Tito lidé mají rádi výzvy v podobě náročnějších i extrémních sportů, např. paragliding, divokou řeku, horolezectví atp. Anebo svou touhu směřují do podoby výcviku psů, chovu dravých ptáků. Rádi cestují a vyhovuje jim dovolená ve formě hvězdicových pobytů, rozhodně ne na jednom místě. Šestičíslí tvořené pětkami, nebo trojice pětek s citověji zaměřenými číslicemi, např. se sedmičkami či trojkami vás může pomáhat směrovat do životního stylu bohatého na různé prožitky. A budete k sobě přitahováni lidmi, s nimiž se rozhodně nebudete nudit, jen dávejte pozor, aby nešlo o nějakou destruktivní zábavu např. s alkoholem či s drogami.

Optimální barva pouzdra na mobil pro „pětkaře“ je bílá nebo fialová.