Využijte naší výhodné nabídky

Doba a cena nemovitostí, ale i některých movitých věcí, je taková, že si je bohužel většina lidí nemůže dovolit pořídit bez půjčky. Při dnešních cenách nemovitostí si prostě vlastní bydlení bez úvěru nepořídíte. Také další některé movité věci nejsou pro mnoho lidí dosažitelné jen tak z běžné měsíční výplaty, takže pokud si je chtějí pořídit, nezbývá jim než šetřit počkat si několik let nebo využít půjčku. Většina lidí se spoléhá stále ještě na banky, ale stále více lidí už využívá nabídek nebankovních společností.

eura

My Vám nabízíme naprosto dokonalou a velmi výhodnou nebankovní americkou hypotéku, která je vyřízena velmi rychle a bez zbytečného zdržování schvalovacího procesu. Hned na začátku Vás vyvedeme z omylu, který je velmi častý a to je, že název hypotéka neznamená, že jde o úvěr pouze na bydlení. Tento úvěr má jen jeden společný ukazatel https://www.pravidla.cz/pravopis/23612-ukazatel.html s úvěrem na bydlení stejného názvu a tím je zástava v podobě nemovitosti, ale jeho název americká znamená, že jde o úvěr, která je bezúčelový a tím pádem využitelný prakticky na cokoliv.

Nebankovní americká hypotéka je dokonce výhodnější než běžné spotřebitelské a podnikatelské úvěry. Kromě toho, že má velmi výhodný úrok, nízké splátky a možnost splácení až na třicet let, je jeho velkou výhodou hlavně to, že po Vás nepožadujeme žádné dokládání Vašich příjmů a také si Vás neprověřujeme v registru, což má velkou výhodu, pokud potřebujete vyplatit exekuci. S exekucí na účtu normálně žádný úvěr nedostanete, ale u nás ano a můžete se exekuce velmi rychle zbavit.

obchod

Díky naší dostupnosti na internetu se na nás můžete obrátit z jakéhokoliv konce naší republiky a naši pracovníci přejdou až k Vám, aby s Vámi dořešili detaily a sepsali smlouvu. Veškeré vyřízení naší nebankovní americké hypotéky trvá pouhý jeden den.