Jaké tašky používáte?

Jaké tašky používáte?


Jak to máte s papírovými tašky? Už jste si na ně zvykli nebo dáváte přednost taškám igelitovým nebo dokonce jiným. Je spousta variant, které můžete použít ke svému nákupu, některé si představíme a řekneme si něco o jejím využití dále nebo recyklaci. Každý člověk dává přednost něčemu jinému a některé obchody přešli zcela k papírovým taškám a nedávají lidem na výběr, když si chcete odnést nákup v něčem jiném, musíte si donést vlastní tašku. Hodně obchodů upustilo od klasických igelitových tašek, aby ochránili přírodu a snížili tak odpad. Je to chvályhodné, ale přece jenom igelitové tašky byli a jsou u některých lidí stále jedničkou.

potisk papírových tašek

Jsou pevné a unesou i velmi těžký nákup. Ano stává se, že se při ostrých rozích mohou roztrhnout, ale jejich praktičnost e velká. Dá se krásně složit do velmi malé placky, která se vám krásně vleze do kabelky. Můžete jí mít stále u sebe. Nemusíte tak stále kupovat nové a nové tašky. Ovšem problém je s jejich recyklací. Většinou nikdo z lidí je netřídí jak má a skončí v komunálním odpadu, třeba i po jednom použití, proto mají velmi špatný dopad na svět. Plastu je stále víc a víc a lidé ho více využívají, než ho znovu recyklují. Proto některé obchody od nich upustili a nabízí pouze tašky papírové.

potisk papírových tašek

Papírové tašky jsou skvělé většina obchodů má potisk papírových tašek Promodarky vlastním logem. Jsou více účelové. Můžete je použít k uskladnění brambor nebo k nákupu. Nebo jako obal pro recyklovaný papír v domácnosti. Tak zajistíte, že do papíru přijde jenom papír. Tyto tašky ovšem můžete po jejich životnosti použít například k podpalu do krbu nebo k táboráku a tak se dají jednoduše zlikvidovat, aniž by zatěžovali naše okolí. Ovšem jejich pevnost není příliš velká a staví se, že se při těžším nákupu utrhne ucho nebo se protrhne a váš nákup pak skončí na zemi. Dalšími pomocníky jsou tašky látkové, které vedou v žebříčku praktičnosti. Unesou těžký nákup a při ušpinění se dají vyprat a opět použít. Můžete mít celistvé nebo jen síťové tašky. Oboje jsou skvělou volbou. Tak jakou volbu využíváte vy?