Má smysl přejít na elektronické cigarety? Vapování má své výhody, znáte je všechny?

Má smysl přejít na elektronické cigarety? Vapování má své výhody, znáte je všechny?


Kouření elektronických cigaret je stále populárnější, navíc jsou elektronické cigarety rozhodně lepší volbou, než cigarety klasické. A je také z čeho vybírat.

Má smysl přejít na elektronické cigarety? Vapování má své výhody, znáte je všechny?

Kouření je nešvar, jenže odvykání kouření není lehkou záležitostí. Přestat kouřit se nepodaří všem, proto je mnohdy lepší variantou přejít z klasických cigaret na cigarety elektronické. Elektronické cigarety jsou koneckonců v poslední době stále oblíbenější, stále více lidí po nich sahá a má to jistě své výhody. Velkou a nespornou výhodou je to, že elektronické cigarety nezapáchají jako cigarety klasické, nejde z nich typický kouř, takže při jejich kouření ani není tolik obtěžováno okolí, kuřák elektronických cigaret nesmrdí kouřem a určitě je to vhodnější i v prostředí, kde se nachází děti. Mnoho studií navíc už několikrát potvrdilo, že elektronické cigarety ani tolik neškodí lidskému zdraví. Takže je opravdu hodně důvodů proč to alespoň zkusit.

klasické cigarety

Jednorázové i ty k doplnění

Elektronických cigaret je na trhu celá řada, vapování, jak se kouření elektronických cigaret říká, je stále populárnější mezi lidmi. Takže je velmi snadné si vybrat takovou cigaretu, která vám bude vyhovovat. Obrovským bonusem je také to, že elektronické cigarety mají nejrůznější příchutě. Mohou to být ovocné příchutě i příchutě klasického tabáku, variant je celá řada. V prodeji jsou jak jednorázové elektronické cigarety, které mají jen určitý počet potahů a dále se nadají dobít, tak i elektronické cigarety, které se nabíjejí a doplňují náplněmi s nejrůznější chutí a intenzitou, například WAY to Vape https://www.e-cigo.cz/way-to-vape/. Náplně mají různou sílu podle obsahu nikotinu. Elektronické cigarety jsou ale i k dostání bez obsahu nikotinu.

elektronická cigareta

Lepší, než cigarety klasické

Bezpochyby jsou elektronické cigarety lepší, než ty klasické. Nejen kvůli tomu, že z nich nejde klasický kouř, ale zejména díky tomu, že zdravotní rizika jsou skutečně menší. Navíc s elektronickými cigaretami bez nikotinu se dá velmi dobře a snáze odvyknout kouření úplně.