Videa na internetu

Videa na internetu


Videa na internetu

YouTube

Když se řeknou videa ve virtuálním světě, tak řada lidí si jako první představí na internetu YouTube, protože ta už je tu s námi řadu hezkých let, přičemž za tu dobu nasbírala dost slávy a stále počty zhlédnutí rostou. Již v rané fázi byla platforma odkoupena společností Google za zhruba 37 miliard korun. To se zdá být jako vysoká částka, ovšem stačí se podívat na dnešní obrat. Výdělek společnosti je opravdu obrovský, protože tu dobře funguje systém zpoplatnění, kdy si firmy platí reklamu ve formě videí, které se následně doporučují cílovým uživatelům.

logo YouTube

Samozřejmě tu máme jistá pravidla, které nesmíme při tvorbě videí porušit, ovšem možností je tu opravdu spousta. Abychom z videí měli nějaké vyšší příjmy, tak je zapotřebí mít opravdu dlouhodobě vysoký počet zhlédnutí, čehož také není snadné dosáhnout. Díky tomu, že patří pod Google, tak nám stačí mít účet u této společnosti, přičemž základní účet je zcela zdarma.

Stahování videí

Omezením u účtu zdarma je to, že se nám zobrazují reklamy, které nám přeruší video. Naštěstí spousta z nich se dá po pěti sekundách přeskočit, takže to není zas taková časová zátěž. Když byste se jim chtěli vyhnout, tak si můžeme koupit Prémiový účet. Ten nám také umožňuje videa stahovat. Když však chcete videa stahovat i bez placení, tak to jde, akorát ne přímo přes tuto platformu.

sociální médium

Můžeme si proto otevřít YouTube video downloader, který je dobře propracovaný. Pro nás jako koncového uživatele to znamená, že si zkopírujeme URL odkaz na dané video o vložíme jej do tohoto webu. Ten video rozpozná, takže si jej můžeme snadno stáhnout. Není na tom nic náročného, a proto to zvládne každý. Tímto způsobem si klidně můžeme stahovat písničky do mobilu, abychom k jejich přehrávání nepotřebovali internetové připojení. Web je ověřený a funguje již hodně dlouho, takže se nemáme čeho bát.