Kde se uplatní lepicí sáčky

Spojovací materiállepící sáčky naleznou uplatnění v domácí dílně pro různé drobnosti a spojovací materiál, jako jsou matice a šrouby, vruty, závlačky, podložky, kolíky, čepy atd.

Sběratelské exponáty – Češi jsou sběratelským národem, máme doma ukrytý v zásuvkách a skříních poklad v podobě odznaků, známek, různých etiket, minerálů, bankovek, mincí, pohlednic, železničních modelů, modelů letadel a automobilů, různých figurek, ale i kuriózních předmětů, např. bust státníků, voskovaných pytlíků na zvratky z paluby letadel, nebo třeba vyřezávaných zvířátek. Exponáty jsou uvnitř sáčku s lepicí klopou chráněny před prachem a vlhkostí.

kancelářské sponky

Vánoční výzdoba – některé drobné ozdoby, např. látkové a slaměné, se tímto způsobem optimálně ochrání před poškozením a hlavně znečištěním.

Textilní galanterie – PP sáčky s klopou slouží i k tomu, abychom zabránili rozsypání a poztrácení velmi drobných textilních doplňků a zároveň je měli roztříděné s tím, že by ve sklenicích nebo v dózách zabíraly spoustu místa.

sponky do vlasů

Kancelářské potřeby – kancelářské sponky, špendlíky, připínáčky a další drobnosti můžeme mít v zásuvce psacího stolu pěkně roztříděné, čímž předcházíme chaosu a nepořádku.

Hračky – sáčky se hodí i pro některé menší hračky nebo jejich části, ocení to zejména rodiny, kde si děti i dospělí spolu hrají tvořivou formou, a promýšlí a realizují různé soutěže a další formy aktivního trávení volného času.

Potraviny – polypropylen i polyetylen jsou materiály zdravotně zcela nezávadné a velmi vhodné pro ukládání a manipulaci s různými druhy potravin. Může jít dokonce o tekuté a polotekuté složky, sypké a prašné, jako je mouka nebo strouhanka. Sáčky dobře chrání před průnikem vody, vlhkosti a prachu, tím prodlužují trvanlivost svého uloženého obsahu a chrání jej před kontaminací různými pachy a látkami.