Sázka na jistotu

Je logické, že ne všude žadatel o půjčku uspěje. Protože každý, kdo vlastní peníze, má i svá vlastní kritéria, za jakých je ochoten tyto případně dát z ruky. A zatímco někdo klade na žadatele třeba i přemrštěné požadavky, u jiného lze dosáhnout úspěchu daleko snáze.
Vezměte si třeba takové banky a nebankovní instituce. Zatímco ty první nasadily pomyslnou laťku hodně vysoko a raději odmítnou každého, kdo vzbuzuje byť i jenom stín podezření, že by nemusel být schopen a ochoten půjčené peníze vrátit, ty druhé se snaží maximálně vyjít vstříc každému, u koho to jenom jde.

rozpočet

Taková americká hypotéka nebankovní je přímo ukázkovým příkladem toho, že vše jde, když se chce. Tady se totiž kladou na žadatele podmínky více než skromné a nad slunce jasné, bez jakýchkoliv poplatků předem nebo háčků v příliš složitých právních kličkách. A navíc tu nemusí nezbytně vadit ani příjmy žadatele, nedosahující rozhodně astronomické výše, ani případný záznam v registrech dlužníků.
Stačí, když je ten, kdo potřebuje půjčit, schopen dát do zástavy nemovitost, respektive když sežene někoho, kdo v jeho prospěch zastaví nemovitost svou, stačí prokázat alespoň nějaké ty příjmy, z nichž by bylo možno splácet, a vše je rázem na dobré cestě.

investice

Protože žadatel, který tomu právě zmíněnému vyhovuje, může jednoduše poskytovateli odeslat e-mailem několik fotografií uvedené nemovitosti s adresou, vyplnit online žádost a vše ostatní už s ním vyřídí sám manažer společnosti, jenž se také o vše postará, vše propočítá, zařídí a klienta seznámí s každou maličkostí.
A potom už stačí jenom podepsat smlouvu, jež bývá předschválena již do čtyřiadvaceti hodin, a za nějaký jeden až tři dny po podpisu smlouvy jsou kýžené peníze k dispozici. A uspokojený žadatel je může používat podle vlastního uvážení.
A řekněte sami – kdo vám kde dá lepší nabídku?