Hypotéka bez příjmu je možná pouze se spoluručitelem

Možná nyní horečně pátráte na internetu po tom, jak a kde byste si zajistili hypotéku bez příjmu. Ovšem je důležité vědět, co od takové hypotéky konkrétně očekáváte. Pokud takovou hypotéku hledáte proto, že váš příjem je velice nízký a hrozí, že budete mít problémy se splácením anebo dokonce žádný příjem nemáte a půjčku potřebujete pro splacení svých dluhů, tak s velkou pravděpodobností nikde neuspějete.

bankovky

Poskytnout někomu bez příjmu půjčku už totiž v dnešní době vůbec není možné. Každý slušný poskytovatel peněz totiž moc dobře ví, že takový člověk je rizikový, a to nejen pro různé finanční instituce, ale především svým chováním škodí sám sobě.

Pokud nemá kde čerpat peníze a chce si půjčovat další, tak se časem dostane do velkých finančních obtíží, ze kterých už nenalezne cestu ven. Je tak naprosto jisté, že někomu podobnému žádná banka peníze nepůjčí. Banky totiž mají na žadatele o peníze velice přísná kritéria. Nicméně i jiné finanční instituce, podnikatelé a nebankovní společnosti jistě nebudou z podobného žadatele příliš nadšené. Ovšem je pravda, že i v takové nezáviděníhodné situaci, je možné najít cestu, jak si peníze přece jen půjčit. Tomu, aby si ten, kdo vám bude peníze půjčovat, neověřil váš příjem, se rozhodně nevyhnete.

měna

Ovšem celá věc se dá postavit tak, že pokud vy sami žádný příjem nemáte, tak se za vás může svým příjmem jako spoluručitel zaručit někdo druhý. Třeba nějaký váš rodinný příslušník anebo přítel, který bude ochotný vzít vaši povinnost splácet na sebe. Je ovšem už na vás samotných, zda takového člověka ve svém okolí najdete, a tím pádem si budete moci vyřídit hypotéku bez příjmu. Mějte ovšem na paměti, že žádná další půjčka vás vašich dluhů nezbaví. Pouze tak vyřešíte své staré závazky, ovšem vzniknou vám nové a úroky z nich také postupně narůstají. Snažte se proto, seč můžete, abyste už konečně všechny dluhy splatili a zbavili se jich jednou provždy.